Oferta

Oferta

Poniżej przedstawiamy państwu naszą ofertę:


WYNAJEM KAJAKÓW ORAZ ORGANIZACJA SPŁYWÓW
 


Opcja A) Wynajmujemy sprzęt kajakowy. Posiadamy markowy sprzęt VISTA PERCEPTION, kajaki poliestrowe, oraz kajaki Balou pod wynajem. Od sezonu 2012 posiadamy również kajaki "jedynki"

Opcja B) Organizujemy spływy indywidualne, integracyjne dla firm. Wystarczy : określić trasę, miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia  oraz ilość kajaków. My dostarczymy sprzęt pod wskazane miejsce oraz go odbierzemy po zakończeniu spływu. Z uwagi na nasze doświadczenie  będziemy polecać Państwu znane i sprawdzone miejsca startu oraz zakończenia spływu.
Z racji iż posiadamy samochody do transportu ludzi to w miarę potrzeb przewozimy na start i odbieramy z mety- również bagaże


NOCLEG POD NAMIOTEM

Dbamy o powierzchnię pola, jest ogrodzone, a trawa jest zawsze krótko przystrzyżona.  Pole podzielone jest na dolne i górne, w roku 2008 pole dolne zostało podniesione o 30 cm ponad pierwotny poziom, dzięki czemu poziom wody w Piławie nie wpływa na jego powierzchnię.  Na polu dolnym znajduje się oczko wodne, boisko do gry w siatkówkę czy kometki, wiata z ławami i stołami, z możliwością oglądania telewizji lub słuchania  radia. Ogólnie dostępny jest również prąd-  można tutaj - bez dodatkowych opłat doładować np. telefon komórkowy. Na dolnym polu umiejscowione są dwa miejsca ogniskowe z rusztem grillowym- np. do grillowania pstrąga w folii aluminiowej oraz zadaszona wiata na 40 sób. Górne pole to namioty wśród brzóz i sosen, jedno miejsce na ognisko i stół z ławami oraz druga zadaszona wiata na 40 osób. Dysponujemy drewnem na ogniska. Na powierzchni pola znajdują się latarnie, można w nich zapalić samemu lub zgasić światło wg potrzeb oraz podłączyć telefon do ladowania. W cenę pola wliczone jest korzystanie z uruchomionego aneksu o wysokim standardzie, w którym znajdują się umywalki z ciepłą wodą oraz WC, (dodatkowo drugie WC o wysokim standardzie od 2008 roku równiez zostało udostępnione kajakarzom). Z prysznica z ciepłą wodą w ankesie można skorzystać za dodatkową opłatą.  Zdjęcia można zobaczyć  w Galerii. Od sezonu 2014 r. udostępniliśmy drugie pole do gry w siatkówkę, kącik do zabaw dla najmłodszych z pisakownicą i huśtawką . Ogółem 300 miejsc noclegowych na polu namiotowym.

NOCLEG POD DACHEM

Na terenie posesji można również skorzystać z  noclegu pod dachem. Do dyspozycji:
- nocleg na poddaszu dwa pokoje 2 osobowe z łazienką
- domek letni 3 pokoje ogółem 18 miejsc noclegowych + łazienka + lodówka i kuchenka gazowa + kominek
- dom pod kasztanem 3 pokojowy , jeden 4 osobowy , dwa 8 osobowe ogółem 20 miejsc noclegowych + kuchnia + łazienka
- przyczepa campingowa 4 osobowa
Ogółem miejsc noclegowych pod dachem 46

KOJEC DLA PSA

Pozostaw swojego czworonoga na czas spływu. Specjalnie przygotowaliśmy dla państwa kojec z budą dla waszego pupila.


POSIŁEK

Przygotowujemy posiłki dla kajakarzy, należy zamawiać je wcześniej telefonicznie na konkretną godzinę, tel. kom. 696-458-539. Uznajemy zasadę, iż lepiej jak goście poczekają chwilę na gorący obiad, jak obiad ma czekać na nich.  

Codziennie rano o godzinie 8.00 w trakcie trwania sezonu do pola przyjeżdża samochód z piekarni ze świeżymi wypiekami, bardzo dobrymi bułkami, chlebem i innymi smakołykami.


PARKING

Na terenie górnego pola można bezpiecznie pozostawić auto np. na czas trwania spływu. Parking jest płatny.


JAZDY BRYCZKĄ

Na specjalne życzenie organizujemy naszym gościom przejazdy bryczką po pięknej okolicy. m.in do rezerwatu "Diabli skok", do miejscowości Zdbice i innych ciekawych miejsc.
WYNAJEM ROWERÓW

Okolicę mogą państwo zwiedzić na rowerach, których mamy 10 sztuk. Koszt wynajmu to 4zł/godzinę.


WALKI GLADIATORÓW

Wszystkich zachęcamy do rozegrania turnieju. Jest to bezpłatna atrakcja na naszym polu namiotowym. Zdjęcia z jednej z takich walk mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii.JESIENNE GRZYBOBRANIE

Corocznie przyjeżdżają do nas goście nawet ze Śląska po czym wracają do siebie z koszami pełnymi grzybów, w które obfitują okoliczne lasy. Prawdziwki, podgrzybki, kozaki, rydze... długoby wymieniać gatunki grzybów, które można u nas znaleźć. Przekonajcie się samiI

WYPRAWY NA PRZYCZULEK ŚMIERCI I PRZYCZUŁEK MORZYCE (umocnienia Wału Pomorskiego)

Istnieje możliwość wyprawy samochodowej na przyczółki Wału Pomorskiego. Do dziś znajdują się tam poniemieckie bunkry.

Splyw kajakowy i noclegi nad Piławą

Pole namiotowe Przy Białej Kładce
Adres:
Ul. Nadrzeczna 7
78-611 Szwecja /k Wałcza

Zarezerwuj spływ na kajaku tel. kom. 696458539
e-mail : pole@przybialejkladce.pl
www.przybialejkladce.pl

Odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
184
377
1714
6608
396307