Strona główna

airplane

Obsługa spływu kajakowego

Zapewniamy przewóz osób, nowoczesne kajaki oraz noclegi na polu namiotowym lub pod dachem z ciepłym posiłkiem.

airplane

Kontakt e-mail

Zapraszamy do kontaktu e-mail. Odpowiemy na każdą wiadomość, oraz przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę!

check

Gwarancja jakości usług

Gwarancja 100% jakości oferowanych usług, oraz niesamowitych wrażeń z przygody kajakowej.

Informacje o spływie kajakowym na Piławie

Piława spływ kajakowy


Oferujemy spływy kajakowe rzeką Piławą – w naszym asortymencie znajdują się najwyższej jakości kajaki marki VISTA PERCEPTION, kajaki poliestrowe i kajaki Balou. Mają Państwo możliwość wynająć kajaki jedno i dwuosobowe. Organizujemy spływy kajakowe dla klientów indywidualnych i firmowych. Dostarczamy sprzęt we wskazane miejsce i odbieramy go po zakończonym spływie. Spływy kajakowe w Piławie mogą być niezapomnianą przygodą dla par, rodzin, grup przyjaciół oraz dla pracowników firm w ramach wyjazdu integracyjnego. Oferujemy Państwu aktywny wypoczynek nad Piławą. Dodatkowo, mogą Państwo wynająć rowery za niewielką opłatą i zwiedzać okolicę.


W okolicy znajduje się szereg atrakcji – organizujemy wyprawy samochodowe na przyczółki Wału Pomorskiego, gdzie można zmieniać bunkry poniemieckie. W okolicznych miejscowościach mieszkańcy całej Polski zbierają wiele rodzajów grzybów w okresie jesiennym. Oprócz spływu kajakiem, mogą Państwo zapewnić sobie i swoim bliskim najlepszą rozrywkę.


Posiadamy kojec z budą dla psów – mogą Państwo zabrać swojego pupila i zostawić go na czas spływu w bezpiecznym miejscu.


Kajaki Piława – noclegi


Nasza różnorodna oferta skierowana jest do osób lubiących aktywny wypoczynek nad wodą. Mogą Państwo wybrać noclegi na polu namiotowym, na poddaszu, w domku letnim, w domu pod kasztanem oraz w przyczepie campingowej. Możliwe jest więc dopasowanie odpowiedniego typu noclegu w zależności do własnych potrzeb i wygody.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przygotowania do sezonu kajakowego 2019

Jak co roku zaskakujemy naszych klientów czymś nowym... W tym sezonie, czyli 2019 r. powiększamy nasze pola namiotowe, z których mogą skorzystać nasi goście. Nasze pole ma najwyższym standardzie na całym szlaku Piławy... Zapraszamy do naszego gospodarstwa. U nas wynajmiesz kajaki, smacznie zjesz oraz wypoczniesz na polu namiotowym lub w domku kajakarza.

Splyw kajakowy i noclegi nad Piławą

Pole namiotowe Przy Białej Kładce
Adres:
Ul. Nadrzeczna 7
78-611 Szwecja /k Wałcza

Zarezerwuj spływ na kajaku
tel. kom. 696-458-539
e-mail : pole@przybialejkladce.pl
www.przybialejkladce.pl

Odwiedzin

Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie
68
89
242
1712
83136